Movies
Ratings
335
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
The Hating GameRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
FollowingRated ★ 1.5
The Night OwlRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
CodaRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.0