Titles you rated
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Hi My SweetheartRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5