Titles you rated
My GirlRated ★ 4.0
All About EveRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 4.0
RomanceRated ★ 3.5
Women of the SunRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0