Movies
Ratings
91
The Dark KnightRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.5