Titles you rated
- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 5.0- Legal High SP 2Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
Missing NineRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0- 하얀마음 백구Rated ★ 4.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 2.0
Bubble GumRated ★ 2.0
The NewsroomRated ★ 5.0