Movies
Ratings
1156
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
Top GunRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 3.0
NopeRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 3.5
The French DispatchRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 2.5
The FortressRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 5.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.0