Movies
Ratings
331
MoneyballRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0