Titles you rated
Rules of DatingRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.5
Now Is GoodRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5- Southern Superhero ShowdownRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.5
BreathlessRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 5.0
The King of PigsRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 4.5
Hollow ManRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
RentRated ★ 4.0