Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 1.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 1.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0