Titles you rated
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan OADRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.0
Recipe for FarewellRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0