Titles you rated
The Parent TrapRated ★ 3.5
BabeRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
LifeRated ★ 1.5
WhiplashRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 1.5
ExitRated ★ 3.0
The ScentRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 2.5
DefaultRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0