Series
Ratings
23
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Weakest BeastRated ★ 4.0
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5