Movies
Ratings
1283
The Day, December 3, 2024 'Fabricated Insurrection, Hidden Truth'Rated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Sound of FreedomRated ★ 4.0
Korean Election Fraud, God's Will?Rated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0- The Birth of Korea 2Rated ★ 5.0
M3GAN 2.0Rated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
The Great FloodRated ★ 1.0- The UglyRated ★ 2.0
The PactRated ★ 0.5- 비상계엄Rated ★ 0.5
Good NewsRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
Troll FactoryRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0