Movies
Ratings
365
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Dark WatersRated ★ 4.0
A Boy and SungreenRated ★ 4.5
The Taste of OthersRated ★ 2.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.5
BoyhoodRated ★ 4.5
House of HummingbirdRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.5
Tune in for LoveRated ★ 3.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.0
The Current WarRated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0