Movies
Ratings
101
Moonrise KingdomRated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 4.0
2012Rated ★ 1.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
The Lego MovieRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 2.0
My PaparottiRated ★ 2.0
Source CodeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 2.0
The PianistRated ★ 4.5
HopeRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 2.0
PunchRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0