Movies
Ratings
753
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 2.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
FlowRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
ItRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0