Movies
Ratings
19
FameRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 2.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
UpRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Closer to HeavenRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0