Titles you rated
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Red CliffRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
2012Rated ★ 2.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
PonyoRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
MulanRated ★ 2.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0