Movies
Ratings
724
Inglourious BasterdsRated ★ 1.5
Big Hero 6Rated ★ 1.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 5.0
Just FriendsRated ★ 2.5
Warm BodiesRated ★ 4.5
The Beast And The BeautyRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 2.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
No MercyRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 3.5
Break OutRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 0.5
SpyRated ★ 2.5
Gangnam BluesRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0