Titles you rated
Blue SwallowRated ★ 2.0
Stuart Little 2Rated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 2.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 3.0
The ConcubineRated ★ 1.5
Man of SteelRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 1.0
HanbandoRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 1.0
BedevilledRated ★ 2.0
LimitlessRated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0