Movies
Ratings
152 The Devil Wears PradaRated ★ 2.5 The Devil Wears PradaRated ★ 2.5
 Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.5 Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.5
 Secret ReunionRated ★ 2.5 Secret ReunionRated ★ 2.5
 MarathonRated ★ 3.0 MarathonRated ★ 3.0
 SunnyRated ★ 2.5 SunnyRated ★ 2.5
 SawRated ★ 3.0 SawRated ★ 3.0
 Iron Man 3Rated ★ 4.0 Iron Man 3Rated ★ 4.0
 TaxiRated ★ 3.5 TaxiRated ★ 3.5
 Toy Story 3Rated ★ 4.5 Toy Story 3Rated ★ 4.5
 Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.5 Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.5
 Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.5 Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.5
 E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0 E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
 The AttorneyRated ★ 2.5 The AttorneyRated ★ 2.5
 Finding NemoRated ★ 4.0 Finding NemoRated ★ 4.0
 Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.5 Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.5
 The Dark Knight RisesRated ★ 4.0 The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
 The Godfather: Part IIRated ★ 4.5 The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
 Cinema ParadisoRated ★ 5.0 Cinema ParadisoRated ★ 5.0
 War of the ArrowsRated ★ 2.5 War of the ArrowsRated ★ 2.5
 Iron ManRated ★ 3.0 Iron ManRated ★ 3.0