Titles you rated
BoyhoodRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
Hannibal RisingRated ★ 5.0
Basic InstinctRated ★ 3.5
The Unknown WomanRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
Rules of DatingRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.5