Titles you rated
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- Reckless ChallengeRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
KiddingRated ★ 4.5
KiddingRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0