Movies
Ratings
100
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.5
HancockRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Man on FireRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 5.0
The RockRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.5