Series
Ratings
16
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0- FargoRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
FargoRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
LostRated ★ 5.0