Titles you rated
Dallas Buyers ClubRated ★ 2.5
Toy StoryRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 2.0
SawRated ★ 0.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 3.5
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 4.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0