Titles you rated
EveRated ★ 2.0
Beyond EvilRated ★ 2.5
Eun-soo's Good DayRated ★ 3.0
Salon De HolmesRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Divorce InsuranceRated ★ 1.5
The WitchRated ★ 2.0
Shadow BeautyRated ★ 2.0
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 0.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 2.5- DoubtRated ★ 3.0
NewtopiaRated ★ 0.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 2.5
Family PlanRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 0.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 2.0- New NonstopRated ★ 3.0
Suspicious PartnerRated ★ 1.5
Normal PeopleRated ★ 2.0