Titles you rated
VIPRated ★ 2.5- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 3.5
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 3.5
- The Path to GloryRated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
It Started With a KissRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 2.5