Series
Ratings
75
Pots of GoldRated ★ 3.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 1.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
My Sweet CityRated ★ 2.5
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 1.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 2.5
The Princess's ManRated ★ 4.0- Loving YouRated ★ 2.0
Friends Season 8Rated ★ 5.0
Friends Season 9Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0