Titles you rated
MotherRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.5