Movies
Ratings
89
The HelpRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
The Simpsons MovieRated ★ 3.5
The ChorusRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
Puss in BootsRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 3.0