Series
Ratings
14
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Tantei Gakuen QRated ★ 3.5
Hunter X Hunter OVARated ★ 4.0
Digimon FrontierRated ★ 4.0
Digimon TamersRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0