Movies
Ratings
126
My Tutor FriendRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 5.0
The MistRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 2.0
Ip ManRated ★ 4.5
Clash of the TitansRated ★ 2.0
Old PartnerRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Blood DiamondRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.0