Titles you rated
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0