Titles you rated
Million Dollar BabyRated ★ 1.5
Midnight in ParisRated ★ 1.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.0
LeonRated ★ 5.0
Laurence AnywaysRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 3.5
Love Me If You DareRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 4.5
The DoubleRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 2.5
If OnlyRated ★ 3.0
A Boy and His SamuraiRated ★ 4.0
Just Between UsRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.0
CloserRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 2.5