Movies
Ratings
74
Bad Boys IIRated ★ 5.0
Transporter 2Rated ★ 5.0
The Bank JobRated ★ 5.0
TyphoonRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
Man on FireRated ★ 5.0
Ocean's TwelveRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 4.0