Titles you rated
ExhumaRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
LolitaRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 2.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 3.5
Do Re Mi Fa So La Si DoRated ★ 0.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 3.0
AntiqueRated ★ 2.5