Movies
Ratings
19
The Social NetworkRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
LeonRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 3.5- WishRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 1.5
TakenRated ★ 2.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
MossRated ★ 3.0