Movies
Ratings
302
ThorRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.5
Love ForecastRated ★ 3.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 2.0
The MartianRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 1.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
100 Days with Mr. ArrogantRated ★ 2.5
Jenny, JunoRated ★ 2.5
AquamarineRated ★ 3.0
The Secret of MoonacreRated ★ 3.5
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 3.5
The Eye 2Rated ★ 2.5
The Grudge 2Rated ★ 2.5