Series
Ratings
16
The WhirlwindRated ★ 3.0
Record of YouthRated ★ 1.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.5
MessiahRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 3.5
The Alienist Season 1Rated ★ 3.0
The KeepersRated ★ 4.5
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 4.5