Titles you rated
TunnelRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 2.0
PietaRated ★ 2.0
Black HouseRated ★ 0.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
L: Change the WorldRated ★ 2.5
The Devil's GameRated ★ 2.5
BedevilledRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 5.0
Horror StoriesRated ★ 3.0
Horror Stories 2Rated ★ 1.5- Horror Stories 3Rated ★ 1.0
Death NoteRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.5
Fat GirlRated ★ 2.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 4.0