Titles you rated
The Old Man and the SeaRated ★ 5.0
Paradise NowRated ★ 3.5
PinaRated ★ 0.5
Steve Jobs: Visionary GeniusRated ★ 2.5
2 GunsRated ★ 3.0
Love Is All You NeedRated ★ 4.5
FaustRated ★ 4.0
The Raid 2Rated ★ 3.5
Mulan: Rise of a WarriorRated ★ 2.5
Remember MeRated ★ 4.0
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 3.0
Son of GodRated ★ 4.0
Deliver Us from EvilRated ★ 4.0
The Purge: AnarchyRated ★ 3.5
The AssassinsRated ★ 3.0
A Turtle’s Tale 2: Sammy’s Escape From ParadiseRated ★ 3.0
Mean MachineRated ★ 4.0
SnitchRated ★ 3.0
Need for SpeedRated ★ 4.0
South BoundRated ★ 3.0