Movies
Ratings
343
Sex and the CityRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
The FighterRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.5