Movies
Ratings
1045
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
The FavouriteRated ★ 5.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
ViceRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 2.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
OnwardRated ★ 2.5
DownsizingRated ★ 3.5
R.I.P.D.Rated ★ 3.5
The Skin I Live InRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.0
First ManRated ★ 4.5