Movies
Ratings
192
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
My Little MonsterRated ★ 2.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.5
The MimicRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 3.5
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 3.5
MetamorphosisRated ★ 2.5
The Current WarRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
Warning: Do Not PlayRated ★ 1.5
HereditaryRated ★ 3.5
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 4.5