Titles you rated
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 5.0- Ace of Diamond: Second SeasonRated ★ 5.0
Ace of the DiamondRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- Yona of the DawnRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.5
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5