Movies
Ratings
105
ChangelingRated ★ 4.5
House of WaxRated ★ 4.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 4.0
JawsRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 4.5
VolcanoRated ★ 4.5
Love So DivineRated ★ 5.0- BlackRated ★ 5.0
Hollow ManRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 5.0
PietaRated ★ 2.0
FluRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 5.0
MatildaRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 4.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.5
BlindnessRated ★ 4.5
Swing GirlsRated ★ 4.5