Titles you rated
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
MasterRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 2.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
Time RenegadesRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
The Con ArtistsRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 3.5