Movies
Ratings
575
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.5
The EqualizerRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
The ClosetRated ★ 3.0
MidwayRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
DolittleRated ★ 2.5
ExitRated ★ 2.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The VillageRated ★ 3.5
The Lazarus EffectRated ★ 3.0