Titles you rated
Fate/stay night curtain raiserRated ★ 4.0
Dragon BallRated ★ 4.0- 원피스 2기Rated ★ 3.5
- We Are PreCure: Splash StarRated ★ 3.5
- 블리치Rated ★ 3.5
- Duchiwa PpukkuRated ★ 3.5
One PieceRated ★ 3.5- BeybladeRated ★ 3.0
- Black BulletRated ★ 3.0
Elfen LiedRated ★ 4.0
Bleach: The PastRated ★ 4.0
블리치Rated ★ 4.0
Bleach: The Arrancar - The Fierce FightRated ★ 4.0
Bleach: The Arrancar - The Hueco Mundo Sneak EntryRated ★ 4.0- 블리치Rated ★ 4.0
Bleach: The BountRated ★ 3.0- 블리치Rated ★ 4.0
Bleach: Soul Society - The EntryRated ★ 4.0- 블리치Rated ★ 3.5
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 4.0